درباره ساتر پیشرو

مجموعه ساتر با توجه به نیاز بازار و با توجه به علم مدیریت در رشته معماری از سال 1384 وارد بازار نمای ساختمان گردید.
شرکت ساتر (SATER) تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت آلوتک (Alutech) ترکیه در ایران که به غیر از ارائه خدمات فروش محصول و دپو سریع در تهران ، پکیج کامل مهندسی نما وطراحی فنی ، پیشنهاد سیستم و محاسبات و جزئیات استفاده صحیح و بهینه از پروفیل ها ، یراقها را طبق استانداردهای بین المللی اراِئه می‌دهد.
در بعضی از پروژه ها که حساسیت معماری و طراحی بالا باشد با همکاری تیم تخصصی فنی و مهندسی شرکت آلوتک (Alutech) ترکیه پس از بازدید مطابق جزئیات پیشنهادی و خاص بودن آن سیستم طراحی و مختص پروژه ، سفارش گذاری و تولید می‌شود.

ساترکوساترکو
کارفرمایان محترم و نمایندگان ایشان امکان بازدید از فرایند تولید محصولات متنوع در کارخانه ساتر و امکان تست های آزمایشگاهی معتبر در اروپا در مقیاسی از دیتایل پروژه مورد نظر منحصر پروژه گواهینامه استاندارد دریافت می‌گردد و انجام آموزش به مجریان و بازدید و نظارت در تمام مراحل تولید و نصب پروژه و در قالب یک مجموعه موجب گردیده که در عرصه صنعت نما و درب پنجره ساختمانی به ویژه در خصوص ساختمان های بلند مرتبه و دارای پیچیدگی، برتری خاصی نسبت به سایر فعالان در این صنعت داشته باشد.
ارائه مهندسی نما و مشاوره به معماران، کارفرمایان، تولیدکنندگان و مدیران ساخت نقش بسیار مهمی در این صنعت ایفاء می کند.

شرکت ساتر (SATER) مجموعه خود را با هدف مهندسی سیستم های پوشش نما پایه گذاری کرده است و در همین راستا مجموعه خدمات مهندسی از مشاوره تا ساخت و نصب، دسته بندی اطلاعات نرم افزاری، جهت وارد کردن به دستگاه های CNC و همچنین محاسبات قیمت تمام شده و کاهش ضایعات و بهینه کردن محصول که نهایتا منجر به کاهش قیمت تمام شده می شود را در دفتر مرکزی خود توسط گروهی از زبده ترین مهندسان نما ارائه می‌دهد. در بخش طراحی از نرم افزار LOGIKAL محصول شرکت آلمانی ORGADATA استفاده شده و تیم طراحی از تخصص بالا و تسلط کامل به این نرم افزار برخوردار می‌باشد.